Warezáček: Poslední vzdech a něco nového

Kde jen s tímhle začít. Na Rage jsem se těšil podobně jako kdysi na Skyrim. A ano, záměrně zmiňuji hry od Bethesdy, jelikoš obě zmíněné měli problémy s ukládáním. Obě mají také v jisté míře Open-World rozhlehlost, což zrovna problémům nezúžuje prostor. Nicméně jsem se dostal téměř do konce, kdy jsem nad ukládáním nestáčel svěšovat hlavu. Raději jsem rozbíjel lebky, nakupoval náboje a účastnil se smrtelných závodů.

Jedna z předností Rage je v grafice, hratelnosti samozřejmě příběhu a…. když o tom přemýšlím, co víc chtít. Rage je opravdu jedna z nejlepších her, kterou si dnes můžete pořídit. Bohužel, tématika příběhu není pro mě ideální. Přece jen, jedním okem sledující Dead Space hráč Rage to bude mít vždy trochu složité. Já jsem se bavil, jen … ne tolik.

 

V předchozím blogu jsem uvedl trochu překvapující další hru. Myslím, že většina uhodla, přesto pár slov jí věnuji.

Ano, skutečně Mr.Wayne a jeho dobrodrůžo v Arkhamském doupěti zla. Však, pokud jste hráli, musíte vědět, proč. Jako bývalí hráč Arkham Asylum jsem věděl, že mě čeká v podstatě tatáž skvělá akce, jen otevřejnější. Opět se setkám s Jokerem, Two-Face a jinými pány. Zavadíme i o Catwomen. Navíc jsem nedávno měl možnost shlédnout titulkovaný díl Batman Rises v kině, což mě v podstatě donutilo hru vyzkoušet.
Natěšenost stoupá s každým bitem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Warezáček a jeho autorem je Rebe1. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.