Náročný týden plný studia je konečně opět za mnou, což znamená jen jedno. Plno plánování, psaní a postování. Jako první, již zítra, vyjde třetí díl Droopera, přičemž plánuji zakončení první série povídky Vrahové budoucnosti desátým dílem. Buďto o víkendu, nebo během týdne.

  • Dodám jen, že mé prohlášení (/prosim-ctete/) stále trvá. Jediné co chci je dát příběhu alespoň zaslouoženou tečku a v případě obnovy zájmu bych se opravdu snažil pokračovat (jeden díl za dva týdny například)

Co je na stole dál. Rage, aneb rubrika Warezáček, která je mrtvá stejně jako celý blog se také znovu brzy oživý. Čekejte na menší shrnutí Rage i oznámení další hry ;) Dobrozdružství pokračuje na poli DC…

Následuje: Důležitá zpráva pro všechny návštěvníky blogu
Přemýšlel jsem pečlivě o váze Patriotu, jako pokusu o zřízení vlastního útočiště (přesunout nežádoucí bordel do šrotiště) a napdalo mne, zda tak nepřemýšlí víc lidí. Po úvaze jsem se rozhodl nabídnout každému z vás možnost psát spolu se mnou. Dělat to co já – čili psát o sobě, svoje zájmy nebo třeba také povídky.

Takže ahoj tady zítra/dnes a popřípadě i na Zingu :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je Rebe1. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.